Biga Ağız ve Diş Sıhhati Merkezi’nin açılışında konuşan Turan, “Önümüzde seçimler var. Burada siyasi konuşma yapacak değilim. Milletimiz ne derse baş göz üstüne. Kazanıldığında kaybedecek kimsenin olmadığı bir anlayış istiyoruz. Yarış yapalım, halkımız karar versin. Yarış yapalım, milletimiz raconu kessin. Zati milletimiz irfan sahibidir, izan sahibidir, en düzgün kararı verecektir. O yüzden arbede ederek, tartışarak değil; yarışarak, seçim gününde sandığa hürmet duyarak, çıkan tabloya daima bir arada omuz vereceğiz.” dedi.
Turan: Kaybedecek kimsenin olmadığı bir anlayış istiyoruz
![featured](https://kibrisgundemi.com/wp-content/uploads/2023/05/turan-kaybedecek-kimsenin-olmadigi-bir-anlayis-istiyoruz-t5fGYleb-1024x576.jpg)