Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde Teknik Yönetici Jorge Jesus idaresindeki idman, salonda yapılan kuvvet ve dayanıklılık çalışması ile başladı. Akabinde alana geçen sarı-lacivertli oyuncular; koşu, ısınma, uyum ve çabukluk hareketleri sonrasında pas çalışmaları yaptı. Antrenman, taktiksel ve ferdî çalışmalarla noktalandı. İdmanda sakatlığı geçen Belçikalı yıldız Michy Batshuayi, kadroyla birlikte çalıştı. Fenerbahçe, Sivasspor maçı hazırlıklarını yarın yapacağı idmanla sürdürecek.
Fenerbahçe’ye Batshuayi muştusu
![featured](https://kibrisgundemi.com/wp-content/uploads/2023/04/fenerbahceye-batshuayi-mustusu-VymBcJOX-1024x576.jpg)