Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan harekat bildirisi: Kandil’i başlarına geçireceğiz

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TVNET ortak yayında gündeme dair son dakika çok kıymetli açıklamalarda bulunuyor. Konuşmasında sınır ötesi harekat bildirisi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kandil’i başlarına geçireceğiz. Hakikat vakti bekliyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarından satır başları:

“SİYASİ HAYATIMDA BÖYLESİNİ GÖRMEDİM”

“Bu orta Karadeniz’deydim, memleketim Rize’deydim. Oradan Samsun’a geldim. Meydanlarda muazzam bir coşku var. Bu coşku bugün adeta pik yaptı. Van öyleydi, hele hele Erzurum benim siyasi hayatımda görmediğim bir coşkuyla bizi karşıladı. Havalimanından iner inmez her alanda yoğunluk vardı. Ordu hakeza öyleydi, Samsun öyleydi. Emniyetin verdiği sayı Samsun’da 120 binin, Erzurum da ise 130 bin civarındaydı. Pazar günü de inşallah İstanbul mitingimizi yapacağız. Yarın Kayseri, Mersin mitinglerimiz var. Oradaki vatandaşlarımızla kucaklaşacağız. Seçime kadar da ağır bir tempoyla mitinglerimize devam edeceğiz. Milletime teşekkür ediyorum.”

“14 MAYIS AYASOFYA’YI ÖZGÜRLÜĞE KAVUŞTURANLAR İLE KUTSALLARINI AYAKLAR ALTINA ALANLAR ORTASINDA GEÇECEK”

“Milletim şu anda 14 Mayıs’ı dört gözle bekliyor. Seçime çok kıymet verdik ve 14 Mayıs seçimi de tarihi bir dönüm noktası olacak. 14 Mayıs’ı yeni atılımlar yapacağımız Türkiye Yüzyılının bir miladı olarak görüyoruz. Bu seçimlere yalnızca biz değil tüm dünya başka bir değer veriyor. Türkiye ile hesabını kapatamayanlarda ayrıyeten değer veriyor. Bay Bay Kemal’e PKK’sından FETÖ’süne derken bakıyorsunuz Kandil takviye veriyor. Kandil’in dışındaki bütün terör örgütünün başları takviye veriyor. Bunlar benim milletimin kenara koyacağı bir durum değil. Bu bitmedi Batılı medyada işi gücü bırakmış Türkiye’deki seçimleri ana gündem haline getirmiş durumda. Daima Bay Bay Kemal’i pohpohluyorlar. Batı’dan aferin almak için BBC’ye demeç vermiş. Artık bu Bay bay Kemal biz Türkiye’yi yeniden size bağımlı hale getireceğiz diye kelam veriyor. Erdoğan gitsin diye uğraşanlar kimler? Terör örgütleri, emperyalistler. Maşa olarak kullandıkları terör örgütlerine nefes aldırmadığımız için Erdoğan gitmeli diyorlar. Bu teröristlerin şu anda Avrupa’da olanlar var. IMF üzerinden bu ülkeye vurdukları prangalar için Erdoğan gitsin diyorlar. Muhalefet bu ülkeye değil, bu ülkeye değil kendisine iktidara gelmek için hizmet eden güçlere hizmet ediyor. 14 Mayıs büyük ve güçlü Türkiye hayali kuranlar ile birilerinden ‘aferin’ almak için takla atanlar ortasında geçecektir. Ayasofya’yı özgürlüğe kavuşturanlar ile kutsallarını ayaklar altına alanlar ortasında geçecektir. Ben vatandaşıma güveniyorum.”

“MEVCUT CHP’Lİ BELEDİYE LİDERİ MİSYONA GELDİ HALİÇ’TEKİ KOKU TEKRAR GERİ DÖNDÜ”

“Şimdi bilhassa burada bir şeyi söylemem lazım. Malum daima söylüyorum İstanbul benim aşkımdır. Siyasete İstanbul’da başladım ve tekrar İstanbul’da büyükşehir başkanlığı yaptım. Pekala İstanbul’u biz kimden aldık? CHP’den aldık. Onlardan milletimizi İstanbul’u bize teslim etti. Onlardan sonra İstanbul daha farklı bir İstanbul haline geldi. Haliç’in halini bilirsiniz. haliç kokudan geçilmezdi. Orada artık çocuk oyun parkları var. O hale getirdik. Mevcut CHP’li belediye lideri vazifeye geldi. O koku Haliç’e tekrar geri döndü.”İSTANBUL’DAKİ YÜZYILIN MİTİNGİ

“Bizim Atatürk Havalimanında Murat Dilmener Hastanesi yaptık. Bu 1006 odalı bir kent hastanesi. O hastane 3 ayda yapıldı. Millet Bahçesi haline getireceğiz dedik. Uygun alan müsait alanda da mitingi yapıyoruz. Beyefendiler Yenikapı Miting Alanını Cumhur İttifakı AK Parti’ye vermek için rahat değiller. Lakin biz Atatürk Havalimanında Pazar günü bu dev mitingimizi yapacağız. Yüzyılın mitingini yapacağız inşallah. TEKNOFEST bu alanı gençlerimiz için geleceğin sembolü haline getirdi. Bay Bay Kemal ne yapıyor? O da Atatürk Havalimanını ABD’lilere verme vaadi veriyor. Her geçen gün bu zatın kimlere ne kelamlar verdiği ortaya dökülmeye başladı. Yalnızca tefecilerle değil, terör örgütleriyle de masaya oturmuşlar. Birilerinden aferin almak için yapmayacağı hiçbir şey yok. Buna ülkeyi devleti terör örgütlerine teslim etmek de dahildir. Biz milletimizin duası için çalışmaya çabalamaya devam ediyoruz. Gerekli karşılık 14 Mayıs’ta sandıklardan çıkacaktır.”

“KANDİL’İ BAŞLARINA GEÇİRECEĞİZ”

“Milli güvenliğimizi tehdit eden terör örgütleriyle tarihimizin en kıymetli gayretini verdik. Terörle uğraş stratejimizde esaslı bir değişime gittik. Öncelikle tahlil süreciyle bunun sonlandırılmasını sonuna kadar zorladık. Baktık ki bunlar uzattığımız eli ısırıyor. Bu sefer onların anlayacağı lisandan konuştuk. Gabar’da, Cudi’de, Tendürek’te bunları yok ettik. Şayet bunları inlerinde vurmamış olsaydık, bugün söylüyor ya ‘Bahar gelecek’ ya baharı biz getirdik zati. Nerede getirdik? İnlerine girerek o bölgelerde getirdik. Hepsi Kandil’e yığıldılar. Oradan sesleniyorlar ancak Kandil’i de bunların başına geçireceğiz o günler de yakın. Eğer Türkiye bir hukuk devletiyse bu hukuk devletinin içinde sen kalkıp da istediğin üzere atıp tutamazsın. Erzurum, Van bugün bunu söyledi. Kimden hangi takviyesi alırlarsa alsınlar artık ülkemize ziyan veremeyecekler. Olağan biz bunları yaparken terörle, darbeyle bizi yıkamayacaklarını anlayan güçler taktik değiştirdi. Hudut ötesi harekatlarımız bitmiş değildir. Yalnızca gerçek vakti bekliyoruz. Orada umduğunu bulamayanlar bu sefer karşımıza masa çıkarttılar. Dikkat ederseniz Kandil, Pensilvanya ne söylüyorsa Bay Bay Kemal’de birebirini söylüyor. Neredeyse her gün kendilerine bu tabloyu sördük bugüne kadar ‘PKK terör örgütüdür’ kelamını ağızlarından duymadık. Bay Bay Kemal haydi çık söyle. Söyleyemiyor. Bir gün çıkıyor cezaevindeki teröristleri salacağım, sonraki gün yurt dışındakiler ülkeye dönecek diyor. Bir sefer daha söylüyorum başaramayacaklar. Kimse boş hayallere kapılmasın ne Türk Milleti teröristlerin salınmasına müsaade verir ne de güvenlik güçlerimiz teröristlerin nefes almasına müsaade verir.”

“CHP GİBİ  TOPLUMSAL MEDYADA PALAVRALAR ÜRETEN BOT PARTİSİ DEĞİLİZ”

“Sandıkta yenildiklerini anlayınca toplumsal medya manipülasyonlarına sarıldılar. Bu düzenbazlığı ortaya döktüğünüz için ben sizi tebrik ediyorum. Ne yapıyorlar? Palavra makinası üzere üretim yapıyorlar. Düzmece isim ve fotoğraflarla toplumsal medyada 40 milyon şahsa ulaşan bir şebeke kurmuşlar. Bu da palavra. Bir kez 40 milyona nasıl ulaşıyorsun? Anne kucağında olan bebeklerde bu 40 milyonun içinde demektir. Bu türlü saçmalık olur mu? Hesabın fotoğrafına bakıyorsunuz bir bayan görünüyor. Gerçekte hesabı kullanan kişi erkek çıkıyor. İşleri büsbütün bu. Tam bir şebeke. Bu troll ordusu Bay Bay Kemal’e çalışıyor. Bayağı da para veriyorlar. Orman yangınlarında, sarsıntılarda ve başka kimi hassas periyotlarda de bu hesaplar her türlü fitneyi fesadı ortaya koydular. Depremzede üzere davranıp binlerce paylaşım yaptılar. Bunlar birebir vakitte çağdaş hırsız. Toplumsal medya kullanıcılarının bundan haberi bile olmuyor. Şeytanın bile aklına gelmeyecek usulleri görüyorsunuz. Bunun ismi sahtekarlık, hırsızlık değil mi? Bay Bay Kemal bırak bu işleri de çabanı delikanlı üzere ver. Bizim muhalefete bu aklı da dışarıdan veriyorlar. Natürel kabahat üstü yakalanınca benim çalışma arkadaşlarıma tehditler savuruyorlar. Halbuki hile, hurda, palavra, dezenformasyon, algı operasyonları sizde. Kişi kendinden bilir işi derler. Bunlar pasını etrafa bulaştırmaya çalışıyorlar. Baksanıza ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Siyaseti kirlettikleri üzere toplumsal medyayı da kirletiyorlar. Biz siyaseti sanal alem için yapmıyoruz. Biz siyaseti gönüllere girmek, insanımızın kalbinde mantığında yer almak için yapıyoruz. Toplumsal medyada elbette biz de varız. Lakin CHP üzere toplumsal medyada palavralar üreten Bot Partisi değiliz. Bu sene bir öbür durum daha var. Avrupa geçen yıla nazaran şu anda çok farklı. Önemli manada bir iştirak kelam konusu. Ben inanıyorum ki yurt dışındaki oy kullanımında Cumhur İttifakına verilecek dayanak bundan öncekilerle mukayese edilemeyecek kadar farklı olacak.”

BAŞKAN ERDOĞAN’DAN ANKET AÇIKLAMASI

“Tekniğine uygun yapılan her anket bizim önde olduğumuzu gösteriyor. Kamuoyunu meydanlarda yokluyoruz, Cumhur ittifakı ve AK Parti’nin üstünlüğünü adeta haykırıyor. Hem Cumhurbaşkanlığı hem de Meclis seçimlerinde tereddüde yer vermeyecek formda öndeyiz. Milletimiz hizmet ve eser siyasetinin hakemliğini tekrar yapacaktır. Masabaşı anketler ve toplumsal medya kampanyalarıyla seçim kazanılmayacağını Bay bay Kemal ve avanesi bir sefer daha anlayacak.”

BAYKAR’A YÖNELİK YÜRÜTÜLEN KARALAMA KAMPYANLARI

“Atatürk Havalimanında İHA/SİHA, Akıncı ve artık tepe yapan KAAN. Onu da çıkardık. TUSAŞ’ın değerli adımı. Bunlar niçin rahatsız oluyor? Problem özgüven problemidir. Bunların rahatsızlığı yapılan işlerden değil, ülkemize kazandırdığı özgüvenden ötürü. Türkiye’nin kendi iradesi ve gücüyle bu muvaffakiyetleri kazanıyor olmasıdır. Yalnızca araç değil. Bizim bütün mühimmatlarımız da yerli ve ulusal. Havelsan, Aselsan, Roketsan… Bunlar önemli manada üretim yapıyor. Artık çıkmış masadakilerden bir tanesi ‘Ben bunlara dayanak verdim’ diyor. Sen ne yaptın ya? Çık açıkla. Senin ne yaptığını bu millet çok âlâ bilir. Hele hele ben çok daha âlâ bilirim. Zira senin dün söylediğini bugün inkar ettiğini hepimiz uygun biliyoruz. Savunma sanayiimizde attığımız adımları da terörle uğraşımızda görüyoruz. Sen Gabar’da, Cudi’de, Tendürek’te inlerine gireceksin. Bunlar sana hay hay derler mi? Bay Bay Kemal ‘S400’leri depoya kaldıracağım’ diyor. Sen nesin?

Haberin Detayları Geliyor…

Son dakika gelişmelere anında ulaşmak için Haber7 uygulamasını akıllı cihazlarınıza (iOS, Android) kurabilir, Twitter’da @Haber7 hesabını takip edebilirsiniz.

App Store Google Play Takip Et

KAYNAK: HABER7

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan harekat bildirisi: Kandil’i başlarına geçireceğiz

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

betnano
betnano
betnano
betnano
betnano giriş
sekabet
sekabet giris
totobet giris
totobet
supertotobet
supertotobet giriş
gebze avukat
gebze avukat firmaları
casino oyunları
en güvenilir bahis siteleri
forex firmaları
radar fx
dyorex
betnano giriş
betnano giriş
betnano giriş
betnano giriş
vbet giriş
vbet giriş
ngsbahis giriş
ngsbahis giriş
golden bahis
golden bahis
betnano giriş
Giriş Yap

Kıbrıs Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin