Kaza, saat 14.00 sıralarında Bingöl-Muş kara yolunda meydana geldi. R.G.’nin kullandığı 12 M 0003 plakalı özel halk otobüsü ile Y.A. idaresindeki 12 D 4040 plakalı yolcu minibüsü çarpıştı. Kazada her iki araçtaki 16 kişi yaralandı.
İhbarla olay yerine sıhhat ve polis takımları sevk edildi. Sıhhat takımlarınca Bingöl Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralıların durumlarının âlâ olduğu belirtildi. Kazaya ait soruşturma sürüyor.
Bingöl’de halk otobüsü ile yolcu minibüsü çarpıştı
![featured](https://kibrisgundemi.com/wp-content/uploads/2023/05/bingolde-halk-otobusu-ile-yolcu-minibusu-carpisti-11ueVgNU-1024x576.jpg)